Top
GP Marked / Medarbeidere

Medarbeidere

GP Marked

Siw Grinaker

Daglig leder

Mobil: 95079453siw@gp.no

Øyunn Lie Gustavsen

KAM / Prosjektleder

Mobil: 402 23 343oyunn@gp.no

Peter Andersen

Grafisk Designer

Mobil: 41314404peter@gp.no

Lisa Strøm Anker-Rasch

UX-designer

Mobil: 48067595lisa@gp.no

Ivo Eilertsen

UX-Designer og Webutvikler

Mobil: 48855401ivo@gp.no

Kamilla Solbrekke

Digital Markedsfører

Mobil: 95529901kamilla@gp.no

GP Gruppen

Jonas Pettersen Hjørnegaard

Leder forretningsutvikling

Mobil: 454 40 859jh@gp.no

Ann-Kristin S. Johansen

Sekretær

Mobil: 911 67 285ann-kristin@gp.no

Øystein Falch

Adm. direktør i GP-Gruppen

Mobil: 915 22 714oystein@gp.no
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.